Grillaert Leentje

Functie

Gedeputeerde

Fractie

CD&V

Provinciedistrict

Dendermonde - Sint-Niklaas

Beroep

Bediende

Geboortedatum

05-09-1980

Commissies

Verenigingen


  • raad van bestuur - effectief lid (aanduiding provincieraad 06-09-2017)

  • algemene vergadering - effectief lid (aanduiding provincieraad 13-11-2013)

  • algemene vergadering - effectief lid (aanduiding provincieraad 22-05-2013)

  • raad van bestuur - effectief lid (aanduiding provincieraad 23-01-2013)
  • Vlaamse Maatschappij voor Watervoorziening (VMW)
    algemene vergadering - effectief lid zonder stemrecht (aanduiding provincieraad 23-01-2013)
  • Volkswelzijn
    raad van bestuur - effectief lid (aanduiding provincieraad 19-12-2012)
  • Eigen Dak
    raad van bestuur - effectief lid (aanduiding provincieraad 19-12-2012)
  • Sociale Huisvestingsmaatschappij Denderstreek
    algemene vergadering - plaatsvervangend lid (aanduiding provincieraad 19-12-2012)
  • Sociale Bouw- en Kredietmij Arro. Dendermonde
    raad van bestuur - effectief lid (aanduiding provincieraad 19-12-2012)
  • APB Provinciaal Zorgcentrum Lemberge
    college van commissarissen - beslissende stem (aanduiding provincieraad 23-01-2013)

  • raad van bestuur - plaatsvervangend lid (aanduiding provincieraad 03-09-2014)
    algemene vergadering - plaatsvervangend lid (aanduiding provincieraad 03-09-2014)