Contact

Door ICT-werkzaamheden kan je Puyenbroeck op maandag 18/11 tot 9 uur niet bellen en mailen.

 

Domein Puyenbroeck

Puyenbrug 1a in Wachtebeke

+32 9 342 42 42

puyenbroeck@oost-vlaanderen.be

Volg ons op Facebook,  Twitter en Instagram

 

Recreatie

+32 9 342 42 42

puyenbroeck.recreatie@oost-vlaanderen.be

 

Sport

+32 9 342 42 60

puyenbroeck.sport@oost-vlaanderen.be

 

Sportreservaties
+32 9 342 42 60
puyenbroeck.sportreservaties@oost-vlaanderen.be

 

Sportdagen voor groepen of teambuilding

+32 9 342 42 60

puyenbroeck.sportdag@oost-vlaanderen.be

 

Schoolsportdagen

+32 9 342 42 54

puyenbroeck.schoolsport@oost-vlaanderen.be

 

Zwemlessen
+32 9 342 42 88

puyenbroeck.zwemschool@oost-vlaanderen.be

Golf Puyenbroeck

+32 9 342 42 76

puyenbroeck.golf@oost-vlaanderen.be

Volg ons op Facebook en Twitter

 

Verblijfscentrum

+32 9 342 42 60
puyenbroeck.sportverblijf@oost-vlaanderen.be

 

Camping
+32 9 342 42 07
puyenbroeck.camping@oost-vlaanderen.be

 

Educatie
+32 9 342 42 17

puyenbroeck.educatie@oost-vlaanderen.be

 

Zaal en evenementeninfrastructuur huren

+32 9 342 42 42

puyenbroeck@oost-vlaanderen.be

 

Provinciaal molencentrum Mola

+32 9 342 42 40

mola@oost-vlaanderen.be

 

Restaurant The New Four Seasons

Craenendam 1 in Wachtebeke
+32 9 342 60 10
info@de-vier-seizoenen.be
www.de-vier-seizoenen.be

Cafetaria De Laatste Afslag

Craenendam 3 in Wachtebeke
+32 9 342 42 81
info@delaatsteafslag.be
www.delaatsteafslag.be

Stel een vraag