Schoolteam

Directieteam

Sabine Claeys (vervangend Nele Verplancke)

Sabine Claeys
Nele Verplancke

Beleidsteam

  • Directie: Sabine Claeys
  • Orthopedagoog/aanvangsbegeleider: Julie Sierens 
  • Orthopedagoog: Bo De Smet
  • Blio/beleidsmedewerker/beleidsondersteuner/aanvangsbegeleider: Nele Verplancke
  • ASV-leerkracht T2: Katrijn Pauwels
  • Para (kine-ergo): Lien Wauman
  • ASV-leerkracht TBA/Els De Saedeleer (op uitnodiging)
Sabine Claeys
Julie Sierens
Bo De Smet
Nele Verplancke
Katrijn Pauwels
Lien Wauman
Els De Saedeleer

ASV type basisaanbod

Klastitularissen onderbouw 

  • Vicky Van Hecke    
  • Fatos Cildir/Lynn Thys
  • Lisa Cuyt/Lynn Thys
Vicky Van Hecke
Fatos Cildir
Lynn Thys
Lisa Cuyt

Klastitularissen middenbouw

  • Thuline Wille/Lynn Thys            
  • Delphine Van den Bulcke
Thuline Wille
Lynn Thys
Delphine van den Bulcke

Klastitularissen bovenbouw

  • Els De Saedeleer/Fran Verbrugge
  • Fauve Steyaert
Els De Saedeleer
Fran Verbrugge
Fauve Steyaert

ASV type 2

Type 2 kleuter

  • Rosalinde Moens/Hadija Amajoud
  • Diem Windels
Rosalinde Moens
Hadija Amajoud
Diem Windels

Type 2 lager

  • Hannah Callens
  • Eline De Smet
  • Katrijn Pauwels
  • Caroline Feys
  • Griet Hollebosch/Hadija Amajoud
Hannah Callens
Eline De Smet
Katrijn Pauwels
Caroline Feys
Griet Hollebosch
Hadija Amajoud

Paramedisch team

  • LOGO : Sylvie Wijffels/Ulrike Vangaever/Margot De Bock
  • KINE : Lien Wauman/Yasmine Van Ryckeghem
  • ERGO : Lien Wauman/Yasmine Van Ryckeghem
  • Kinderverzorging : Noémie Van Hee/Sander Hacquaert
  • Orthopedagogen : Julie Sierens/Bo De Smet
Sylvie Wijffels
Ulrike Vangaever
Margot De Bock
Lien Wauman
Yasmine Van Ryckeghem
Noémie Van Hee
Sander Hacquaert
Julie Sierens
Bo De Smet

Bijzondere leermeesters

  • BLIO : Nele Verplancke/Ann Moeraert/Ingrid De Coninck                 
  • LO/ZW : Rhea Van Acker/Kevin Verheyen/Lynn Thys                   
  • LBV : Luc Meyvaert (RKG)/Lieven Herregodts (RKG)/Sarah Hamerlinck (NCZ)/Janneke Van Heest (PRT)/Nadia Akhattout (ISL) 
  • BeVo : Fran Verbrugge/Ingrid De Coninck
  • GOK-leerkracht : Ingrid De Coninck
  • Lerarenplatform : Fran Verbrugge
  • Aanvangsbegeleiding: Julie Sierens/Nele Verplancke
  • TOAH: Ingrid De Coninck
Nele Verplancke
Ann Moeraert
Ingrid De Coninck
Rhea Van Acker
Kevin Verheyen
Lynn Thys
Luc Meyvaert
Lieven Herregodts
Sarah Hamerlinck
Janneke Van Heest
Nadia Akhattout
Fran Verbrugge
Julie Sierens

Secretariaat

  • Annick Cassier/Sander Hacquaert
Annick Cassier
Sander Hacquaert

ICT-technisch

  • Wim Eeckhout
Wim Eeckhout

Beleidsondersteuner

  • Nele Verplancke
Nele Verplancke

Onderhoudspersoneel

  • Keukenpersoneel: Monica Anisculesei
  • Onderhoud gebouwen: Monica Anisculesei/Anja Vanderhaegen
Monica Anisculesei
Anja Vanderhaeghen

Busbegeleiders

  • Hilde Geirnaert
  • Tara Cocquyt
  • Saskia Marsé
  • Emrée Sevik
  • Mario Thysebaert
  • Tania Peters
  • Arpad Varro/Kimberly Thysebaert
  • Nabila Benbounes
  • Reserve busbegeleiders: Arpad Varro/Kimberly Thysebaert/Franky Anciaux

Middagtoezichters

  • Mario Thysebaert
  • Hilde Geirnaert
  • Tara Cocquyt
  • Sander  Hacquaert           
  • Reserve middagtoezicht: Tania Peters                  

Stel een vraag

Kiempunt campus Assenede

+32 9 344 98 69