Van Boven Lena

Functie

Raadslid

Fractie

Vlaams Belang

Provinciedistrict

Dendermonde - Sint-Niklaas

Beroep

Gepensioneerd

Geboortedatum

16-02-1964

Commissies

  • Eerste Commissie - landbouw- en plattelandsbeleid, economie, POM, middenstand, EROV, toerisme, recreatiedomeinen, buitenlandse betrekkingen en Europese projecten, ruimtelijke planning, mobiliteit, integraal waterbeleid (inclusief toezicht polders), energie, milieubeleidsplanning en natuureducatie en wonen. - Effectief lid

Verenigingen

  • Toerisme Oost-Vlaanderen vzw
    raad van bestuur - effectief lid (aanduiding provincieraad 22-06-2016)
    algemene vergadering - effectief lid (aanduiding provincieraad 23-01-2013)
  • Economische Raad voor Oost-Vlaanderen (EROV)
    raad van bestuur - effectief lid (aanduiding provincieraad 23-01-2013)
    algemene vergadering - effectief lid (aanduiding provincieraad 23-01-2013)

  • raad van bestuur - effectief lid (aanduiding provincieraad 03-09-2014)
    algemene vergadering - effectief lid (aanduiding provincieraad 03-09-2014)