Ons team

Directeur 

dhr. J. Bockstaele   

+32 9 267 12 60

infocampusgodshuizen@richtpuntgent.be 

Technisch adviseur-coördinator en preventiemedewerker
Stagecoördinator 7 grime

Annelies Beernaert
(afwezig op vrijdagnamiddag)

+32 9 267 12 87 

annelies.beernaert@richtpuntgent.be

Technisch adviseur dameskappen, coördinator duaal, stagecoördinator 7 haarstilist 

Sylvie Verhalle 
(afwezig op woensdag)

+32 9 267 12 78

sylvie.verhalle@richtpuntgent.be

Technisch adviseur schoonheidszorgen, stagecoördinator schoonheidszorgen, verantwoordelijke producten schoonheidszorgen

Cathy Van Damme 
(afwezig op woensdag)

+32 9 267 12 83 

cathy.van.damme@richtpuntgent.be

Stagebeheerder 5 en 6 haarverzorging, trajectbegeleider 5 en 7 duaal

Mia De Beule

+32 9 267 12 84

mia.de.beule@richtpuntgent.be

Opvoeder-coördinator, opvoeder 5 en 6 schoonheidsverzorging

Vera Coene

+32 9 267 12 65

vera.coene@richtpuntgent.be

Opvoeder en leerlingenbegeleider 3 haarverzorging

Robin Duhau

+32 9 267 12 64

robin.duhau@richtpuntgent.be

Opvoeder 4 haarverzorging

V. Duijck

+32 9 267 12 84

Opvoeder 5 en 6 haarverzorging

Yuhin Gaspard

+32 9 267 12 78

yuhin.gaspard@richtpuntgent.be

Opvoeder 5, 6 en 7 duaal - 7 haarstilist

Ina De Paepe

+32 9 267 12 64

ina.de.paepe@richtpuntgent.be

Opvoeder 7 esthetische lichaamsverzorging, optie wellnessmedewerker, personeelsbeheer

Lieve Van den Branden

+32 9 267 12 83

lieve.van.den.branden@richtpuntgent.be

Agendabeheer activiteiten haarverzorging, trajectbegeleider 6 en 7 duaal

Anita Lievens

+32 9 267 12 84

anita.lievens@richtpuntgent.be

ICT-beheerder, Smartschool, rapporten, kwaliteitszorg, foreign relations

Pieter Van de Poele

+32 9 267 12 87

pieter.van.de.poele@richtpuntgent.be

Aanvangstbegeleiding, coach stagiairs en nieuwe leerkrachten

Carine Bassier

+32 476 93 67 25

carine.bassier@richtpuntgent.be

Zorgcoördinator, leerlingenbegeleider bio-esthetiek, schoonheidsverzorging en duaal

Christa Van Laere

+32 9 267 12 85

christa.van.laere@richtpuntgent.be

Leerlingenbegeleider 5, 6 en 7 haarverzorging

Veerle De Scheerder

+32 9 267 12 85

veerle.de.scheerder@richtpuntgent.be

Leerlingenadministratie, onthaalmedewerkster

Karla Van Alboom

+32 9 267 12 65/60

karla.van.alboom@richtpuntgent.be

Rekenplichtige

Liliane Van De Steene

+32 9 267 12 82

liliane.van.de.steene@richtpuntgent.be

Stel een vraag

Richtpunt campus Gent Godshuizenlaan

+32 9 267 12 60