De Provincie Oost-Vlaanderen neemt maatregelen tegen corona. Blijf op de hoogte: www.oost-vlaanderen.be/corona

Administratie

Provinciegriffier

Provinciehuis

Gouvernementstraat 1, 9000 Gent

+32 9 267 80 19

provinciegriffier@oost-vlaanderen.be

 

Griffie

Provinciehuis

Gouvernementstraat 1, 9000 Gent

+32 9 267 81 09

griffie@oost-vlaanderen.be

 

Departement Personeel

Provinciehuis

Gouvernementstraat 1, 9000 Gent

+32 9 267 71 27

personeel.ondersteuning@oost-vlaanderen.be

 

Dienst Belastingen

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 73 73

provinciebelastingen@oost-vlaanderen.be

 

Dienst Boekhouding

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 73 79

scanningfacturen@oost-vlaanderen.be (facturen)

boekhouding@oost-vlaanderen.be

 

Dienst Budget

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 73 80

budget@oost-vlaanderen.be

 

Dienst Communicatie

Provinciehuis

Gouvernementstraat 1, 9000 Gent

+32 9 267 82 65

info@oost-vlaanderen.be

 

Directie recreatiedomeinen

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

directieteam.recreatie@oost-vlaanderen.be

 

Domein De Gavers

Onkerzelestraat 280, 9500 Geraardsbergen

+32 54 41 63 24

gavers@oost-vlaanderen.be

 

Centrum De Boerekreek

Sint-Jansstraat 132, 9982 Sint-Jan-in-Eremo (Sint-Laureins)

+32 9 218 96 71

boerekreek@oost-vlaanderen.be

 

Domein De Brielmeersen

Stadionlaan 1, 9800 Deinze

+32 9 380 87 37

debrielmeersen@oost-vlaanderen.be

 

Domein De Ster

Lange Rekstraat 30, 9100 Sint-Niklaas

+32 3 777 69 50

ster@oost-vlaanderen.be

 

Domein Het Leen

Gentsesteenweg 80, 9900 Eeklo

+32 9 376 74 74

het.leen@oost-vlaanderen.be

 

Domein Puyenbroeck

Puyenbrug 1a, 9185 Wachtebeke

+32 9 342 42 42

puyenbroeck@oost-vlaanderen.be

 

Golf Puyenbroeck

Craenendam 5, 9185 Wachtebeke

+32 9 342 42 79/76

golf.puyenbroeck@oost-vlaanderen.be

 

Sportcentrum Puyenbroeck

Puidonkdreef 1, 9185 Wachtebeke

+32 9 342 42 90 (centraal nummer)

+32 9 342 42 50 (sporthal)

+32 9 342 42 60 (zwembad)

sport.puyenbroeck@oost-vlaanderen.be

 

Domein Nieuwdonk

Dendermondse Steenweg 13A, 9290 Berlare

+32 9 367 60 00

nieuwdonk@oost-vlaanderen.be

 

Streekcentrum Huysmanhoeve

Bus 1, 9900 Eeklo

+32 9 327 04 47

huysmanhoeve@plattelandscentrum.be

 

Directie Erfgoed en Erfgoedsites

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 72 71

erfgoed@oost-vlaanderen.be

 

Erfgoedsite Ename

Lijnwaadmarkt 20, 9700 Ename (Oudenaarde)

+32 55 30 90 40

pam-ename@oost-vlanderen.be

 

Mola Molencentrum

Kasteel Puyenbrug Puyenbrug 5, 9185 Wachtebeke

+32 9 342 42 40

mola@oost-vlaanderen.be

 

Monumentenwacht Oost-Vlaanderen 

Leopoldskazerne

Eekhout 5, 9000 Gent

+32 9 267 61 55

monumentenwacht@oost-vlaanderen.be

 

Archeocentrum Velzeke

Paddestraat 7, 9620 Velzeke-Ruddershove (Zottegem)

+32 9 360 67 16

archeocentrumvelzeke@oost-vlaanderen.be

 

Uitleendienst

Centraal magazijn Gent

Kapiteinstraat 55, 9000 Gent

+32 9 253 40 38

uitleendienst.provincie@oost-vlaanderen.be

 

Magazijn Sint-Niklaas

Lamstraat 113, 9100 Sint-Niklaas

+32 3 776 94 39

uitleendienst.provincie@oost-vlaanderen.be

 

Magazijn Geraardsbergen

Zakkaai 27, 9500 Geraardsbergen

+32 54 41 27 35

uitleendienst.provincie@oost-vlaanderen.be

 

Centrale dienst Onderwijsinstellingen

Provinciehuis

Gouvernementstraat 1, 9000 Gent

+32 9 267 74 45

provinciaalonderwijs@oost-vlaanderen.be

 

Directie onderwijs en vorming

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 74 75

onderwijs.en.vorming@oost-vlaanderen.be

 

PAULO - Bestuursopleiding

Provinciaal Administratief Centrum Gouvernementstraat

Gouvernementstraat 22-24, 9000 Gent

+32 9 267 82 17

paulo.bestuursopleiding@oost-vlaanderen.be

 

PAULO - Brandweeropleiding

Sprendonkstraat 5, 9042 Mendonk (Gent)

+32 9 342 82 44

paulo.brandweeropleiding@oost-vlaanderen.be

 

PAULO - Opleiding DGH

Sprendonkstraat 5, 9042 Mendonk (Gent)

+32 9 269 80 40

paulo.opleidingdgh@oost-vlaanderen.be

 

PAULO - Politieopleiding

Sprendonkstraat 5, 9042 Mendonk (Gent)

+32 9 345 69 64

paulo.politieopleiding@oost-vlaanderen.be

 

Dienst Integraal waterbeleid

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 76 66

waterbeleid@oost-vlaanderen.be

 

Dienst klimaat, milieu en natuur

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 78 02

milieubeleidsplanning@oost-vlaanderen.be

 

Bastion VIII

Begijnhoflaan 45

9200 Dendermonde

+32 52 21 08 74

bastion8@oost-vlaanderen.be

 

De Kaaihoeve

Oude Scheldestraat 16

9630 Meilegem (Zwalm)

+32 55 49 67 96

dekaaihoeve@oost-vlaanderen.be

 

Fabriek Energiek

Achille De Clercqlaan 9, 9600 Zelzate

+32 9 267 71 50

fabriek.energiek@oost-vlaanderen.be

 

Provinciaal Centrum voor Milieuonderzoek 

Godshuizenlaan 95, 9000 Gent

+32 9 267 89 00

pcm@oost-vlaanderen.be

 

Dienst Mobiliteit

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 75 37

mobiliteit@oost-vlaanderen.be

 

Dienst Ruimtelijke planning

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

Ruimtelijke planning:

+32 9 267 75 61

ruimtelijke.planning@oost-vlaanderen.be

 

Team Mondiale solidariteit

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 265 99 71

mondialesolidariteit@oost-vlaanderen.be

 

Data en analyse

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 75 15

socialeplanning@oost-vlaanderen.be

 

Dienst Landbouw en Platteland

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 86 79

landbouw@oost-vlaanderen.be

platteland@oost-vlaanderen.be

 

RATO vzw

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 87 43

rato@oost-vlaanderen.be

 

Team Economie

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 86 84

economie@oost-vlaanderen.be

 

Team Europa

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 86 84

europa@oost-vlaanderen.be

 

Team Internationale samenwerking

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 86 84

internationaal@oost-vlaanderen.be

 

PEVA EROV

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 86 10

info@erov.be

 

POM Oost-Vlaanderen

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 86 00

info@pomov.be

 

eGov

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 77 09

egov@oost-vlaanderen.be

 

Toerisme Oost-Vlaanderen vzw

Provinciaal Administratief Centrum Het Zuid

Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent

+32 9 267 70 70

toerisme@oost-vlaanderen.be

Stel een vraag

Provincie Oost-Vlaanderen

+32 9 267 70 00